Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі модульної конструкції

Броньований волоконно-оптичний кабель ОКЛКК

Бронированный волоконно-оптический кабель ОКЛКК

Застосування

Кабель типу ОКЛКК призначений для експлуатації при підвищених вимогах до стійкості до механічних впливів при прокладці ручним та / або механізованим способами безпосередньо в ґрунтах усіх категорій, зокрема в районах з високою корозійною агресивністю і територіях, заражених гризунами, в районах сипучих ґрунтів і ґрунтових зрушень, з активними проявами мерзлотно-ґрунтових сейсмічних процесів; через болота, озера, сплавні та судноплавні річки глибиною до 50 метрів.

Типова конструкція

Бронированный волоконно-оптический кабель ОКЛКК

Структура кабелю

1. Центральний силовий елемент - склопластиковий пруток.
2. Оптичні волокна по ITU-T G.652D.
3. Оптичний модуль.
4. Кордель (за наявності).
5. Гідрофобний тиксотропний заповнювач.
6. Скріплююча обмотка.
7. Проміжна оболонка - поліетилен середнього тиску.
8. Бронепокрів - з двох шарів круглих сталевих оцинкованих дротів.
9. Зовнішня оболонка - поліетилен середнього тиску.

Варіанти виконання

1. З багатомодовими оптичними волокнами за вимогами ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. Із зовнішньою оболонкою з:
- полімеру, що не поширює горіння (Пнг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату пониженої горючості (Внг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату зі зниженим виділенням диму (Внг-LS).

Стандарти/ТУ

ТУ У 31.3-05758730-047:2007
IEC 60794-1
IEC 60794-3
IEC 60332-1
IEC 60332-3

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: -1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
Тип ОВ ITU-T G.652 D
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 5000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 20,0 и 30,0
Діапазон температур експлуатації та монтажу, °С -40 °С - +60 °С

Маркування

  Маркування по оболонці кабелю: марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  Маркування на основі стандарту DIN VDE 0888:
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)