Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі абонентського доступу

Кабель абонентського доступу ОКАД-М (Д)

Кабель абонентского доступа ОКАД-М (Д)

Застосування

Кабель призначений для побудови мереж широкосмугового доступу FTTH («волокно до абонента»); прокладки всередині будівель, споруд. Кабель забезпечує міцність і гнучкість, необхідну для внутрішньої прокладки.

Типова конструкція

Кабель абонентского доступа ОКАД-М (Д)

Структура кабелю

1. Оптичні волокна ITU-T G.652 D.
2. Силовий елемент.
3. Оболонка з полімеру, що не поширює горіння, безгалогенного (Пнг-HF).

Варіанти виконання:

1. ОВ :
- ITU-T G.657;
- багатомодове волокно згідно стандартів ОВ ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. Силовий елемент - склопластиковий пруток або сталевий дріт.

Стандарти

ТУ У1 27.3-05758730-083:2013
IEC 60332-1-2 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-20
IEC 60793-1-21 IEC60793-1-22 IEC 60793-1-40 IEC 60793-1-43
IEC 60793-1-44 IEC 60793-1-41 IEC 60793-1-42 IEC 60793-2
IEC 60793-1-45 IEC 60794-1-1 IEC 60794-1-2 I IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: - 1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
Тип ОВ ITU-T G.657; ITU-T G.652 D; ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 1000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 0,1
Діапазон температур експлуатації та монтажу, °С -40 °С - +60 °С

Маркування

  Марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  На основі стандарту DIN VDE 0888: J-EH 1х2 E9/125

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

Кількість ОВ у кабелі, шт. Код продукції Марка кабелю Діаметр кабелю, мм Маса кабелю. кг/км
1 89642301 ОКАД-М(0,1)Пнг-HF...1E7 3,0х2,0 ±0,2 9
1 8761003 ОКАД-Д(0,1)Пнг-HF...1E7 3,0х2,0 ±0,2 6
2 89642302 ОКАД-М(0,1)Пнг-HF...2E7 3,0х2,0 ±0,2 9
2 8761014 ОКАД-Д(0,1)Пнг-HF...2E7 3,0х2,0 ±0,2 6
4 89642004 ОКАД-М(0,1)Пнг-HF...4E7 3,8х2,7 ±0,2 15
4 8761001 ОКАД-Д(0,1)Пнг-HF...4E7 3,7х2,7 ±0,2 8
8 89642304 ОКАД-М(0,1)Пнг-HF...8E7 3,7х2,7 ±0,2 15
12 89642312 ОКАД-М(0,1)Пнг-HF...12E7 3,7х2,7 ±0,2 15
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)