Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі з центральною трубкою

Підвісний волоконно-оптичний кабель ОКТ8

Подвесной волоконно-оптический кабель ОКТ8

Застосування

Кабель призначений для підвіски на опорах ліній зв'язку, контактних мережах залізничного міського транспорту, стовпах міського освітлення, між будівлями і спорудами.

Типова конструкція

Подвесной волоконно-оптический кабель ОКТ8

Структура кабелю

1. Оптичне волокно ITU-T G.652 D або G.657A1
2. Тиксотропний гідрофобний заповнювач.
3. Центральна трубка.
4. Зовнішня оболонка - поліетилен середнього тиску.
5. Виносний силовий елемент - сталевий канат або дріт.

Варіанти виконання

1. З багатомодовим волокном по ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. З виносним силовим елементом - склопластиковий пруток.
3. Із зовнішньою оболонкою з:
- полімеру, що не поширює горіння (Пнг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату пониженої горючості (Внг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату зі зниженим виділенням диму (Внг-LS).

Стандарти/ТУ

ТУ У 31.3-05758730-032-2003
IEC 60332-1-2 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-20
IEC 60793-1-21 IEC60793-1-22 IEC 60793-1-40 IEC 60793-1-43
IEC 60793-1-44 IEC 60793-1-41 IEC 60793-1-42 IEC 60793-2
IEC 60793-1-45 IEC 60794-1-1 IEC 60794-1-2 I IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: -1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
   
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 3000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 1,5; 2,7; 4,0; 6,0; 8,0 или 10,0
Діапазон температур експлуатації та монтажу, °С -40 °С - +60 °С

Маркування

  Марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  На основі стандарту DIN VDE 0888: A-D2YТ

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

Кількість ОВ у кабелі, шт. Код конструкції Марка кабелю Діаметр кабелю, мм Маса кабелю, кг/км
2 31853102 ОКТ8-М(1,5)П...2Е1 10,9х4,0 (±0,4) 47
4 31853104 ОКТ8-М(1,5)П...4Е1 10,9х4,0 (±0,4) 47
4 31852104 ОКТ8-М(2,7)П...4Е1 11,9х4,0 (±0,4) 69
8 31853108 ОКТ8-М(1,5)П...8Е1 11.4х4,5 (±0,4) 51
8 31852108 ОКТ8-М(2,7)П...8Е1 12,4х4,5 (±0,4) 72
8 88832308 ОКТ8-М(4,0)П...8Е1 14,1х5,5 (±0,4) 100
12 31853112 ОКТ8-М(1,5)П...12Е1 11,4х4,5 (±0,4) 51
12 31852112 ОКТ8-М(2,7)П...12Е1 12,4х4,5 (±0,4) 72
12 88832312 ОКТ8-М(4,0)П...12Е1 14,1х5,5 (±0,4) 101
16 31852116 ОКТ8-М(2,7)П...2х8Е1 14,5х6,6 (±0,4) 87
16 88832316 ОКТ8-М(4,0)П...2х8Е1 15,2х6,6 (±0,4) 111
24 31852124 ОКТ8-М(2,7)П...2х12Е1 14,5х6,6 (±0,4) 91
24 88832324 ОКТ8-М(4,0)П...2х12Е1 15,2х6,6 (±0,4) 111
36 31852136 ОКТ8-М(2,7)П...3х12Е1 15,9х8,0 (±0,4) 108
36 88832336 ОКТ8-М(4,0)П...3х12Е1 16,6х8,0 (±0,4) 129
48 31852148 ОКТ8-М(2,7)П...4х12Е1 15,9х8,0 (±0,4) 108
48 88832348 ОКТ8-М(4,0)П...4х12Е1 16,6х8,0 (±0,4) 129
64 88832364 ОКТ8-М(4,0)П...8х8Е1 18,1х9,5 (±0,4) 152
72 88832372 ОКТ8-М(4,0)П...6х12Е1 18,1х9,5 (±0,4) 152
96 88832396 ОКТ8-М(4,0)П...8х12Е1 18,1х9,5 (±0,4) 153
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)