Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі абонентського доступу

Кабель абонентського доступу ОКАД-ММ(ДД)

Кабель абонентского доступа ОКАД-ММ(ДД)

Застосування

Кабель призначений для підвісу на опорах ліній зв'язку, міського електро-транспорту, стовпах міського освітлення, між будівлями і спорудами; прокладка всередині будівель, споруд. Кабель забезпечує міцність і гнучкість, необхідну для внутрішньої прокладки. Цей кабель постачає стійкість і достовірні параметри передачі даних.

Типова конструкція

Кабель абонентского доступа ОКАД-ММ(ДД)

Структура кабелю

1. Оптичні волокна ITU-T G.652 D.
2. Силовий елемент.
3. Виносний силовий елемент.
4. Оболонка з полімеру, що не поширює горіння, безгалогенного (Пнг-HF).

Варіанти виконання:

1. ОВ :
- ITU-T G.657;
- багатомодове оптичне волокно згідно стандартів ОВ ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. Силовий елемент - склопластиковий пруток або сталевий дріт.
3. Виносний силовий елемент - склопластиковий пруток або сталевий дріт.

Стандарти

ТУ У1 27.3-05758730-083:2013
IEC 60332-1-2 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-20
IEC 60793-1-21 IEC60793-1-22 IEC 60793-1-40 IEC 60793-1-43
IEC 60793-1-44 IEC 60793-1-41 IEC 60793-1-42 IEC 60793-2
IEC 60793-1-45 IEC 60794-1-1 IEC 60794-1-2 I IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: - 1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
Тип ОВ ITU-T G.657; ITU-T G.652 D; ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 1000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 0,5 и 1,0
Діапазон температур експлуатації та монтажу °С -40 °С - +60 °С

Маркування

  Марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  На основі стандарту DIN VDE 0888: A/J-E-HТ-2 E9/125

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

Кількість ОВ у кабелі, шт. Код продукції Марка кабелю Діаметр кабелю, мм Маса кабелю, кг/км
2 89647202 ОКАД-ММ(1,0)Пнг....2Е7 5,5х2,0 ±0,2 19
2 8762002 ОКАД-МД(1,0)Пнг....2Е7 5,5х2,0 ±0,2 16
2 8762003 ОКАД-ДД(1,0)Пнг....2Е7 6,2х2,7 ±0,2 16
4 89642204 ОКАД-ММ(1,0)Пнг....4Е7 6,2х2,7 ±0,2 25
4 8762004 ОКАД-МД(1,0)Пнг....4Е7 6,2х2,7 ±0,2 23
8 89642208 ОКАД-ММ(1,0)Пнг....8Е7 6,2х2,7 ±0,2 26
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)