Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі з центральною трубкою

Броньований волоконно-оптичний кабель ОКТБг

Бронированный волоконно-оптический кабель ОКТБг

Застосування

Кабель призначений для прокладки ручним і механізованим способами в ґрунтах всіх категорій з низькою, середньою і високою корозійною агресивністю, зокрема заражених гризунами, окрім схильних до мерзлотних деформацій. Також можлива прокладка в кабельній каналізації, трубах, блоках, колекторах і т.д. при небезпеці пошкодження гризунами.

Типова конструкція

Бронированный волоконно-оптический кабель ОКТБг

Структура кабеля

1. Пучки з оптичними волокнами ITU-T G.652 D або G.657A1.
2. Гідрофобний тиксотропний заповнювач.
3. Центральна трубка.
4. Силовий елемент - дві сталеві оцинковані дроти, розташовані поздовж.
5. Водоблокуючий шар - гідрофобне заповнення.
6. Броня - гофрована сталева стрічка.
7. Зовнішня оболонка - поліетилен середнього тиску.

Варіанти виконання

1. З багатомодовими оптичними волокнами за вимогами ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. З силовими елементами - склонитки (до 24 ОВ).
3. Із зовнішньою оболонкою з:
- полімеру, що не поширює горіння (Пнг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату пониженої горючості (Внг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату зі зниженим виділенням диму (Внг-LS).

Стандарти/ТУ

ТУ У 31.3-05758730-032-2003
IEC 60332-1-2 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-20
IEC 60793-1-21 IEC60793-1-22 IEC 60793-1-40 IEC 60793-1-43
IEC 60793-1-44 IEC 60793-1-41 IEC 60793-1-42 IEC 60793-2
IEC 60793-1-45 IEC 60794-1-1 IEC 60794-1-2 I IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: - 1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
   
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 3000
ДДопустиме розтягуюче зусилля, кН 1,5 или 2,7
Діапазон температур експлуатації та монтажу -40 °С - +60 °С

Маркування

  Маркування по оболонці кабелю: марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  На основі стандарту DIN VDE 0888: A-DF(SR)2Y

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

Кількість ОВ у кабелі, шт Код продукції Марка кабелю Діаметр кабелю, мм Маса кабелю, кг/км
2 33441102 OKТБг-М(1,5)П…2Е1 8,0±0,6 77
4 33441104 OKТБг-М(1,5)П…4Е1 8,0±0,6 77
4 33411904 OKТБг-М(2,7)П…4Е1 8,6±0,6 89
8 33441108 OKТБг-М(1,5)П…8Е1 8,0±0,6 77
8 8733034 OKТБг-М(2,7)П…8Е1 8,6±0,6 89
12 33441112 OKТБг-М(1,5)П…12Е1 8,0±0,6 77
12 8733035 OKТБг-М(2,7)П…12Е1 8,6±0,6 89
16 33441316 OKТБг-М(1,5)П…2х8Е1 9,2±0,6 100
16 8733036 OKТБг-М(2,7)П…2х8Е1 9,8±0,6 113
24 33441324 OKТБг-М(1,5)П…2х12Е1 9,2±0,6 100
24 8733037 OKТБг-М(2,7)П…2х12Е1 9,8±0,6 113
36 33441136 OKТБг-М(1,5)П…3х12Е1 10,6±0,6 127
36 8733010 OKТБг-М(2,7)П…3х12Е1 11,2±0,6 141
48 33441148 OKТБг-М(1,5)П…4х12Е1 10,6±0,6 127
48 8733038 OKТБг-М(2,7)П…4х12Е1 11,2±0,6 141
64 33441164 OKТБг-М(1,5)П…8х8Е1 11,6±0,6 146
64 8733039 OKТБг-М(2,7)П…8х8Е1 12,2±0,6 162
72 33441172 OKТБг-М(1,5)П…6х12Е1 11,6±0,6 146
72 8733040 OKТБг-М(2,7)П…6х12Е1 12,2±0,6 162
96 33441196 OKТБг-М(1,5)П…8х12Е1 12,4±0,6 165
96 33483181 OKТБг-М(2,7)П…8х12Е1 13,0±0,6 182
144 33441113 OKТБг-М(1,5)П…12х12Е1 14,4±0,6 218
144 8733020 OKТБг-М(2,7)П…12х12Е1 15,0±0,6 235
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)