Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі модульної конструкції

Підвісний волоконно-оптичний кабель ОКЛ8

Подвесной волоконно-оптический кабель ОКЛ8

Застосування

Кабель призначений для підвісу на лініях зв'язку, лініях електропередач, контактних мережах залізничного та міського електротранспорту, стовпах міського освітлення, між будинками, на високовольтних лініях відповідно до правил улаштування електроустановок (ПУЕ). Кабель забезпечує міцність і гнучкість, необхідну для підвісу.

Типова конструкція

Подвесной волоконно-оптический кабель ОКЛ8

Структура кабелю

1. Оптичні волокна ITU-T G.652 D.
2. Оптичний модуль.
3. Гідрофобний тиксотропний заповнювач.
4. Скріплююча стрічка.
5. Центральний силовий елемент-склопластиковий пруток.
6. Кордель (за наявності).
7. Арамідні нитки (за наявності).
8. Виносний силовий елемент - склопластиковий пруток або сталевий канат.
9. Зовнішня оболонка - поліетилен середнього тиску.

Варіанти виконання

1. З багатомодовими волокнами за вимогами ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. Із зовнішньою оболонкою з:
- полімеру, що не поширює горіння (Пнг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату пониженої горючості (Внг);
- полівінілхлоридного пластикату зі зниженим виділенням диму (Внг-LS).

Стандарти/ТУ

ТУ У 31.3-05758730-047:2007
IEC 60189-1 IEC 60304 IEC 60332-1-2 IEC 60332-3-22
IEC 60793-1-1 IEC60793-1-4 IEC 60793-2 IEC 60793-2-10
IEC 60793-2-50 IEC 60794-1-1 IEC 60793-1-2 IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3-20 IEC 60794-3-30 IEC 60811-1-1
IEC 608253-1 IEC 61034-2

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: -1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
   
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 3000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 4,0 и 6,0
Діапазон температур експлуатації та монтажу -40 °С - +60 °С

Маркування

  Маркування по оболонці кабелю: марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  На основі стандарту DIN VDE 0888: A-DF-2YT

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

Кількість ОВ у кабелі, шт Код продукції Марка кабелю Діаметр кабелю, мм Маса кабелю, кг/км
4 8713069 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-1х4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-4/0 19,54х10,1±0,6 140
8 8713031 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-2х4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-8/0 19,54х10,1±0,6 141
12 8713070 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-2х6Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-12/0 19,54х10,1±0,6 142
16 8713071 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-4х4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-16/0 19,54х10,1±0,6 143
24 8713073 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-2х12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-24/0 20,25х10,7±0,6 154
36 8713074 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-3х12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-36/0 20,25х10,7±0,6 155
48 8713033 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-4х12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-48/0 20,25х10,7±0,6 156
72 8713075 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-6х12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-72/0 21,14х11,6±0,6 176
96 8713034 ОКЛ8-3-ДД(6,0П-8х12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-96/0 22,85х13,4±0,6 209
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)