Каталог продукції
Волоконно-оптичні кабелі модульної конструкції

Самонесучий волоконно-оптичний кабель ОКЛ (ADSS)

Самонесущий волоконно-оптический кабель ОКЛ (ADSS)

Застосування

Кабель призначений для підвіски та експлуатації на опорах повітряних ліній зв'язку, міського електротранспорту та повітряних лініях електропередачі в умовах впливу навантажень від вітру, ожеледі, температури та їх комбінацій. При електричному потенціалі в точці підвісу більше 12 кВ - застосовується трекінгостійкий поліетилен для оболонок.

Типова конструкція

Самонесущий волоконно-оптический кабель ОКЛ (ADSS)

Структура кабелю

1. Оптичні волокна ITU-T G.652 D.
2. Оптичний модуль.
3. Гідрофобний тиксотропний заповнювач.
4. Скріплююча стрічка.
5. Центральний силовий елемент - склопластиковий пруток.
6. Кордель (за наявності).
7. Проміжна оболонка з поліетилену.
8. Периферійний силовий елемент - арамідні нитки.
9. Зовнішня оболонка з поліетилену.

Варіанти виконання

1. З багатомодовим волокном за вимогами ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10
2. "Сухий" спосіб водоблокування.
3. Із зовнішньою оболонкою з трекінгостійкого поліетилену.

Стандарти/ТУ

ТУ У 31.3-05758730-047:2007
IEC 60189-1 IEC 60304 IEC 60332-1-2 IEC 60332-3-22
IEC 60793-1-1 IEC60793-1-4 IEC 60793-2 IEC 60793-2-10
IEC 60793-2-50 IEC 60794-1-1 IEC 60793-1-2 IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3-20 IEC 60794-3-30 IEC 60811-1-1
IEC 60825-3-1 IEC 61034-2

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: -1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
   
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 3000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 7,0; 10,0 и 15,0
Діапазон температур експлуатації та монтажу, °С -40 °С - +60 °С

Маркування

  Маркування по оболонці кабелю: марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
  Маркування на основі стандарту DIN VDE 0888: A-DF(ZN)2Y

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

 
Конструкція кабелю, включаючи масо-габаритні розміри, розраховується виходячи з індивідуальних вимог замовника.
Критерій сортування
Запис не знайдено

Чтобы убедиться в оригинальности приобретенного товара, введите номер:

Бухты (указан на бирке под штрихкодом,
12 цифр)

Барабана (указан на бирке,
8 цифр)